כתיבת תיאורים למוצרים – הנחיות למנהלי אתרים בכתיבת התיאורים למוצרים.

מנהלים חנות אינטרנטית המציע מגוון רחב של מוצרים אך מרגישים שלא משנה מה אתם עושים, אין מספיק רכישות בחנות? ייתכן מאוד ובתיאורים של המוצרים חסרים פרטי מידע חיוניים בכדי להניע תנועה לאתר ולאחר מכן לשכנע את הגולשים לרכוש. מדריך מהיר לכתיבת תיאורים למוצרים און ליין.


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


כתיבת תיאור למוצרים בחנות

לא קל לכתוב תיאור לכל מוצר ומוצר שעולה לאתר. בחלק מהחנויות האינטרנטיות עולים מידי חודש עשרות רבות של מוצרים חדשים וכתיבה של תיאור ייחודי לכל אחד ואחד מהם דורשת לא מעט סבלנות ויצירתיות.

מסיבה זו, רבים מבעלי החנויות אינם מקפידים על כתיבת תיאור מלא למוצרים ואו הם מעתיקים את התיאורים מאתרים בחו"ל ואו מאתרי אינטרנט של מתחרים. כתוצאה מכך הם אינם מוכרים רבות. הרי הם לא מייצרים ערך העולה על המוצרים הזהים שנמכרים על ידי המתחרים שלהם..

אם אתם בוחרים לנהל את האתר שלכם בכוחות עצמכם ולא להיעזר במנהל אתרים מקצועי, עליכם להקפיד על הכללים הבאים:

  1. לא להעתיק ממתחרים מילה במילה.
  2. להקפיד על תיאור ייחודי לכל מוצר ומוצר.

בשלב ראשון, צריך להבין שגוגל יודע לזהות מי המקור ומי העתק. כלומר, העתקה הדבקה של תכני מוצרים לא תייצר תוצאות מדהימות. בשלב שני, צריך להבין מה בדיוק הגולשים מחפשים ואיך אנו יכולים לשפר את התיאור של המוצרים שלנו להתאמה לחיפושים שלהם?..

כתיבת תוכן ייחודי למוצרים בחנות:

מומלץ מאוד לכתוב תוכן שמעניין את הגולשים. כלומר, לא סתם גיבוב של שטויות לעיבוי התוכן בעמוד אלא מידע בעל ערך עבור הגולשים.

דוגמאות לתוכן איכותי בתיאורי מוצרים:

  • צבע המוצר.
  • מידות המוצר.
  • מרקם המוצר.
  • התאמה למין.
  • התאמה לשימושים.
  • ועוד..

ככל שנעדכן את התוכן במוצר ביותר מידע חיוני, נקבל עוד נקודות וכמובן שנראה יותר מכירות.


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


לא מוצאים זמן לעשות זאת בעצמכם? שכרו חברת ניהול אתרים והם ידעו מה לעשות 🙂

מאת

WebMaster

WebMaster הנו אדם המתמחה בשירותי ניהול אתרים. WebMaster אחראי הן להיבטים הטכניים של האתר והן להיבטים התוכניים והקידומיים של האתר. כאשר WebMaster עושה את העבודה שלו כנדרש, אתר האינטרנט גדל ומתפתח והלקוחות מרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *