ניהול אתר NopCommerce: כמה עולה ניהול אתר מקצועי במערכת נופקומרס?

מערכת נופקומרס אינה פופולרית במיוחד בשוק הישראלי. למרות האמור, מדובר במערכת ניהול טובה למדי לאתרי מכירות. במידה ובנו לכם אתר מכירות מבוסס מערכת זו והנכם מחפשים שירותי ניהול אתרים, הרי שמאמר זה נכתב עבורכם!

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!

ניהול אתרי נופקומרס

אתרי נופקומרס אינם שונים במהותם מיתר אתרי המכירות שאתם מכירים (וורדפרס, מג'נטו, שופיפיי) בכל הקשור ללוגיקה שלהם. אך, הם כן שונים בתצורת הקוד שלהם. כלומר, התפעול השוטף נוח למדי אך שינויי קוד ואו עבודות פיתוח יכולות להיות יקרים למדי.

למרות האמור, מאחר ומדובר במערכת ניהול בקוד פתוח אשר לה מפתחים רבים תוספי מערכת, ניתן בהחלט לנהל אתר נופקומרס ללא פשרות ועם כל המודולים הנדרשים בכדי לבצע אופטימיזציה, שיווק מעולה וכמובן להציג את המוצרים בצורה מרשימה ויעילה.

בישראל יש מעט מאוד נותני שירותים אשר מתמחים בנופקומרס. גם אנחנו כחברה גדולה למדי מנהלים בעיקר אתרי ווקומרס ומג'נטו ורק מספר מצומצם של אתרי נופקומרס. כדי לאפשר שירות מעולה גם ללקוחות נופקומרס אנחנו מוודאים שיש עובד בחברה שמתמחה בכך ומנהל את כל אתרי הנופקומרס כך שהידע המצרפי שלו עולה על הזמן.

כמה עולה ניהול אתר נופקומרס?

עלות ניהול אתר נופקומרס נע בין 2,100-4,200 ש"ח לחודש. טווח המחירים מושפע בעיקר מהצורך שלכם הלקוחות. ככל שצריכים ניהול של מספר רב יותר של מוצרים, כך העלות מתייקרת בהתאמה.

אמנם מדובר בעלות לא נמוכה ברמה חודשית אך בהינתן שחברת ניהול האתרים מעניקה שירותי תמיכה טכנית, ניהול תוכן אינפורמטיבי ושיווקי וכמובן גם ניהול אופרציה שיווקית במנועי החיפוש (קידום אורגני) וברשת המדיה ואז מדובר בעלות סבירה למדי.

מחפשים מנהל אתר מקצועי לאתר הנופקומרס שלכם? אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם!

שתף מאמר זה

עוד שאולי יעניין אותך

מחפשים מקצוענים לניהול האתר שלכם?

סגירת נגישות

בדוק התאמתך ב-10 שניות

פנה לבדוק אם אתה צריך שירותי ניהול אתרים

התייעץ איתנו חינם!
צריך עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לך היום?
לחצ/י להתייעצות בנושא!