שיווק אתרי קונימבו: הסוד בקידום אתר אינטרנט מבוסס מערכת הניהול של קונימבו!

מערכת ניהול החנויות של קונימבו מובילה בפער ניכר את ענף האיקומרס הישראלי. כמעט בכל פעם שתחפשו מוצר לרכישה, תגיעו לאתר אינטרנט אשר בתחתיתו מופיע הלוגו של קונימבו. למה זה כך? איך יכול להיות שכל האתרים של קונימבו בראש תוצאות החיפוש!?

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!

שיווק אתרי קונימבו

קונימבו ידועה כמערכת יקרה על אף היותה מערכת בקוד סגור. כמו כן, קונימבו ידועה כמערכת טיפה מורכבת לניהול מאחר ויש בה כל כך הרבה אפשרויות שניתן ללכת לאיבוד. אבל, באותה המידה, מדובר במערכת עם רקורד הביצועים הטוב ביותר בגוגל ישראל ויש לכך משמעות אדירה!

אבל מה גורם למערכת קונימבו לייצר תוצאות כה טובות? מה מבדיל את קונימבו מיתר מערכות ניהול התוכן בשוק? או! זה הסוד הגדול שנציג כעת,

הסודות של קונימבו

יש לקונימבו 3 יתרונות שהופכים אותה למוצלחת כל כך:

  1. מבנה פשוט לעמוד המוצרים.
  2. מנגנון תמחור חכם ואוטומטי.
  3. פתרון לפרסום כמותי רחב.

נסביר בקצרה,

הסוד הראשון של קונימבו:

מבנה העמודים של קונימבו פשוט מעולה. העמוד מחולק לשלושה עמודות כאשר הכל במידות הנכונות, יש את החיזוקים הנדרשים והכי חשוב יש מעבר נוח בין וריאציות שונות שלכל אחד מהם יש קישור משל עצמו – דבר המאפשר יכולת קידום נפרדת לכל ערך וגוגל פשוט אוהב את זה.

הסוד השני של קונימבו:

בעזרת כלי התמחור לזאפ, (רובוט זאפ) ניתן להציע בכל זמן נתון את המחירים הזולים ביותר באינטרנט וכידוע, המחיר הנו 80% מכל עסקה באינטרנט. רובוט זאפ מאפשר לעדכן מחירים עד לקו אדום שהוגדר או ביחס למתחרים, אך המחירים ישפיעו על השיווק גם ביתר האינטרנט (גוגל+פייסבוק) ובכך יחס ההמרה של האתר עולה!

הסוד השלישי של קונימבו:

יש עניין כמותי באתרי מכירות. ככל שיש באתר מכירות יותר מוצרים, כך סיכויי ההצלחה גבוהים יותר. זאת משום ובכל אתר יש מספר מוצרים שגוגל מחליט לקדם אורגנית, מספר מוצרים בהם ניתן לקדם ממומן בזול וכמובן מספר מוצרים שפשוט משווקים נפלא ברשתות החברתיות. אבל אנחנו לא יודעים מי הם וככל שיש יותר מוצרים, הסיכוי לזכות בהם עולה בהתאמה. מאגר המוצרים של קונימבו מאפשר להגדיל את מלאי המוצרים במהירות וביעילות שאין לאף מערכת אחרת.

אהבתם? רוצים שננהל לכם את אתר הקונימבו שלכם כדי שתוכלו לראות תוצאות טובות יותר, פנו אלינו ונשמח לעזור גם לכם!

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!

שתף מאמר זה

עוד שאולי יעניין אותך

מחפשים מקצוענים לניהול האתר שלכם?

סגירת נגישות

בדוק התאמתך ב-10 שניות

פנה לבדוק אם אתה צריך שירותי ניהול אתרים

התייעץ איתנו חינם!
צריך עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לך היום?
לחצ/י להתייעצות בנושא!