עדכון אתר – שירותי עדכון מערכת, עיצוב ותוספים לאתרי וורדפרס!

האתר שלכם כבר לא עבר תחזוקה הרבה מאוד זמן? ייתכן מאוד ואתם חשופים לפרצות אבטחה וזה מהווה בעיה לא קטנה. שירותי עדכון אתרים נועדו למנוע מצבים אלו על ידי כך שיש גורם מקצועי ומוסמך שדואג לבצע זאת עבורכם.


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


עדכון אתר אינטרנט

אתרי אינטרנט ובוודאי אתרי אינטרנט בקוד פתוח דורשים עדכונים אחת למספר שבועות ואו חודשים. ככלל שהאתר יותר פעיל ויותר משמעותי, לדוגמה חנות. הרי שהצורך בעדכונים הנו בתדירות רבה אף יותר.

במסגרת שירותי עדכון אתרי אינטרנט, חברת ניהול אתרים מצמידה לכם איש מקצוע קבוע שיודע שאחת למספר שבועות ואו חודשים עליו להיכנס לאתר שלכם, לבצע סריקות אבטחה, לוודא שהאתר פועל בתקינות טובה ולבסוף לבצע את העדכונים הנדרשים מאז הפעם החולפת שביקר באתר.

עדכון אתר אינטרנט כולל שלושה מרכיבים עיקריים:

  1. עדכון מערכת האתר – עדכון ליבת המערכת, וורדפרס לדוגמה.
  2. עדכון תבנית האתר – עדכון קבצי העיצוב של האתר לגרסה האחרונה.
  3. עדכון תוספי האתר – עדכון רכיבי ההרחבה של האתר.

מאחר וכל אתר פועל בצורה שונה, לא די בלחיצה על כפתור "עדכון" בכל רכיב ורכיב, יש צורך לוודא לאחר מכן שלא נגרם נזק לתצוגת האתר כתוצאה מעדכונים אלו. לעתים קרובות, עדכון הליבה גורם לכך שתוספים שונים כבר אינם מותאמים לגרסה הרלוונטית ולכן מפסיקים לפעול כנדרש ואו שמוצגים שגיאות מכוערות לכל המבקרים באתר.

עדכון חכם לאתרי אינטרנט

מעבר לעדכון ידני שנדרש אחת לתקופה, חלק מהחברות המתמחות בניהול ותחזוקת אתרים מחזיקים גם בטכנולוגיות חכמות של "עדכון חכם לאתר". עדכון חכם לאתר בעצם מבצע עדכוני גרסה לתוספים ואו תבניות עיצוב ואו אפילו לליבת האתר כאשר לא זוהו שינויים משמעותיים מידי (לדוגמה: עדכוני אבטחה למערכת) וזאת ללא מגע יד אדם.

ישנם מערכות עדכון שאף סורקות ומצלמות את האתר לאחר ביצוע עדכונים חכמים לאתר בכדי לזהות האם יש שינוי בנראות של האתר – במידה ויש שינוי, העדכון יבוטל והגרסה של הרכיב תוחזר לאחור עד לגרסה עדכנית ותקינה.

עלות שירותי עדכון אתרים לרוב תנוע בטווח המחירים:


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


  • עדכון אתרי תדמית – 500+מעמ.
  • עדכון אתרי מכירות – 500-1,000+מעמ.

צריכים עזרה בבחירת ספק ואו רוצים בשירות זה, השאירו פרטים ונעזור גם לכם!

מאת

WebMaster

WebMaster הנו אדם המתמחה בשירותי ניהול אתרים. WebMaster אחראי הן להיבטים הטכניים של האתר והן להיבטים התוכניים והקידומיים של האתר. כאשר WebMaster עושה את העבודה שלו כנדרש, אתר האינטרנט גדל ומתפתח והלקוחות מרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *