סיוע בהקמת מכרזי דיגיטל עבור משרדי ממשלה ולתאגידים – סקירה אודות השירות!

התבקשתם לגייס אנשי מקצוע או חברות בתחומי הדיגיטלי (אחסון אתרים, תחזוקת אתרים, ניהול אתרים, קידום אתרים), כעת עליכם להכין את מסמכי המכרז ואו לבדוק האם ביכולתכם לזכות לפטור מהמכרז. כדי לעשות זאת, עליכם לעשות שיעורי בית ולהכין אפיון מסודר לדרישות שלכם ועל כך במאמר זה.

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!

מכרזי דיגיטל / מכרזי אינטרנט

בהרבה מובנים, משרדי ממשלה ותאגידים נותרו מאחור במגוון רחב של נושאים הקשורים לענפי הדיגיטל. בעוד בדיגיטל יש צורך לרוץ קדימה כל הזמן, דווקא גופים גדולים נוטים להישאר מאחור מאחר וכל דרישה מצריכה בירור מעמיק ומכרז מסודר וזה לוקח לא מעט זמן. כדי לזרז הליכים ניתן לעתים להתקשר לספקים מסייעים בפטור ממכרז וכך להניע תהליכים קדימה.


  רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


  אז איך נראה סיוע בהכנת מכרזי דיגיטל?

  ובכן, בשלב ראשון נפגשים ומבררים את הצרכים המידיים שלכבודם אנו יוצאים למכרז. בשלב השני, אנו מורידים דרישות אלו לנייר אך לא פחות חשוב מכך, מבררים עוד שורה של נושאים נוספים:

  • הערכת עלויות צפויות לקראת יציאה למכרז.
  • הוספת התייחסות גם לצרכים עתידיים שיידרשו.
  • פירוט סוגי השירות/התמיכה הרצויים בשוטף.

  תכנון ארוך טווח מתוך התייחסות לצרכים עתידיים וודאיים מאפשרים גם לגופים גדולים לעמוד בקצב ולא להישאר מאחור.

  במסגרת השירות, אנשי מקצוע מנוסים עובדים יד ביד עם הגורמים הרלוונטיים במשרדי הממשלה ואו משרדי התאגיד כך שכלל הדרישות מוצאות את דרכן בצורה מסודרת למסמכי המכרז.

  עם פירוט מסודר של הדרישות, ניתן לבצע סקר שוק לבירור ושערוך עלויות צפויות בכדי שניתן יהיה לבחון האם ניתן לצאת ולאתר ספקים גם ללא מכרז. לעתים זה מתאפשר אך במקרים רבים אין אפשרות כזו ולכן נוכל להיערך בלבד להצעות הצפויות עם יציאה למכרז.

  טיפ חשוב: עבודה עם נותני שירות קטנים

  בשונה מענפים מסורתיים כדוגמת בניה או קמעונאות, בענף הדיגיטל יש לא מעט חברות בוטיק מעולות . מעטים הם חברות הדיגיטל הגדולות שבאמת שווה לעבוד איתם (בוודאי בכל הקשור למחירים), לכן יש לנסות לפתוח את המכרז לעסקים קטנים ובינוניים וללא תלות במחזורים גדולים מידי.

  לסיכום,

  אנחנו יודעים ללוות אתכם בכל שלבי התהליך ולסייע לכם להכין את מסמכי הדרישות למכרז בצורה הטובה והידידותית ביותר. הרגישו חופשיים לפנות אלינו ולהתייעץ עמנו בכל נושא ללא כל התחייבות מצדכם. בהצלחה!

  רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!


   רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


   שתף מאמר זה

   עוד שאולי יעניין אותך

   מחפשים מקצוענים לניהול האתר שלכם?

   סגירת נגישות

   בדוק התאמתך ב-10 שניות

   פנה לבדוק אם אתה צריך שירותי ניהול אתרים

   התייעץ איתנו חינם!
   צריך עזרה?
   שלום,
   איך אפשר לעזור לך היום?
   לחצ/י להתייעצות בנושא!