כמה עולה הזנת תוכן – מחירון לפי פריט, בנק שעות והסכם שירות חודשי (ריטיינר)?

לא פשוט לנהל אתר מכירות. כן, זה נשמע קל וזול למדי, אבל בפועל מדובר בעבודה קשה שדורשת זמן רב מידי יום, שבוע וחודש. כדי להקל במעט, רבים מבעלי אתרי המכירות פונים ומבקשים עזרה בהזנת מוצרים לאתר המכירות מחברות ניהול אתרים ואו פרילנסרים. אבל כמה זה עולה? בדיוק על כך באנו לענות!


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


עלות הזנת מוצרים לחנות אינטרנטית

אם אתם מקימים חנות אינטרנטית חדשה וכעת עליכם להזין את החנות במאות ואו אפילו באלפי מוצרים למכירה ואו אם אתם מנהלים חנות אינטרנטית עם תחלופה גבוהה של מוצרים, אתם בוודאי צריכים עזרה בעבודה הסזיפית של העלאת המוצרים באתר.

אם גם אתם נדרשים לסיוע בהזנת המוצרים לחנות, עומדים לרשותכם שלושה חלופות:

  1. הזמנת עבודה חד פעמית ותשלום על כל מוצר.
  2. הזמנת בנק שעות עבודה ותשלום כמותי מתמשך.
  3. הזמנת שירות מבוסס הסכם קבוע המתחדש על בסיס חודשי.

האפשרות הראשונה מתאימה בעיקר לאתרי מכירות חדשים שצריכים יד בהזנה ראשונית של תוכן לאתר. במקרים אלו בעלי האתר יידרשו לשלם סכום קבוע לכל מוצר ומוצר:

  • בין 15-30 ש"ח למוצר בהתאם למורכבות המוצר וסוג המערכת.

האפשרות השניה מתאימה לבעלי חנויות אשר נדרשים לסיוע בהעלאה בתדירות נמוכה אך בכמויות גדולות תוך רצון במהירות בטיפול. לשם כך הם יצטיידו בבנק שעות שיבטיח זמינות מהירה כאשר הדבר נדרש, העלות תקבע לפי היקף השעות הנרכשות:

  • בין 10-30 ש"ח למוצר בתלוי במערכת, במורכבות המוצר וכמובן בהיקף השעות שנרכשו מראש.

האפשרות השלישית הנה עבור בעלי חנויות שרוצים ערך נוסף מלבד העלאה "טיפשה" של המוצרים. העלאה הכוללת אסטרטגיה, קידום אורגני והכנה לשיווק ממומן. כמו גם לעסקים שנדרשים להעלאה ושינויים כל הזמן במוצרים באתר. העלות תקבע לפי טיב חבילת השירות:

  • בין 1,500-3,000 ש"ח לחודש בהתאם להיקף המוצרים והשירות כמו גם בהתאמה לסוג נותן השירותים (עסק קטן או חברה בע"מ).

אז רגע לפני שאתם פונים לשכור שירותי הזנת תוכן, חשוב לבחור את השירות שמתאים לעסק וליעדים שלכם ולא רק לבחון את השורה התחתונה של המחיר.

מתלבטים מה נכון עבורכם?

אתם מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות בחינם ואפילו לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לצרכים שלכם. אם אנחנו לא נתאים, מבטיחים להפנות אתכם לגורם המתאים ביותר עבורכם..


רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


מאת

WebMaster

WebMaster הנו אדם המתמחה בשירותי ניהול אתרים. WebMaster אחראי הן להיבטים הטכניים של האתר והן להיבטים התוכניים והקידומיים של האתר. כאשר WebMaster עושה את העבודה שלו כנדרש, אתר האינטרנט גדל ומתפתח והלקוחות מרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *