איך יודעים אם מנהל האתרים עושה את עבודתו בנאמנות כפי שהבטיח לכם?

שכרתם שירותי ניהול אתרים ממנהל אתרים מקצועי אך אינכם בטוחים שהוא עושה את עבודתו נאמנה כפי שהבטיח? ובכן, זה לא כמו מקדם אתרים אשר מבלבל לכם את המוח עם מגוון נתונים לא מובנים, בכל הקשור לשירותים תפעוליים, קל לבדוק האם מנהל האתרים באמת עומד במילתו. על כך במאמר זה.

רוצים להתייעץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

קבלו תשבות לכל השאלות שלכם!

בדיקת עבודת מנהל האתר

תפקידו של מנהל אתרי אינטרנט מקצועי לדאוג לכל מטלות האתר. אחריות זו כוללת אחסון, הצפנה, גיבוי, ניטור, פיתוח, תפעול ושיווק של האתר. את החלקים הטכניים של עבודתו של מנהל האתרים ניתן לראות בעיניים (האתר עולה מהר עם תעודה ירוקה) לעומת זאת את החלקים התפעוליים והשיווקיים לא תמיד ניתן לאמוד בטוח זמן מידי ואת הפירות של העבודה הקשה ניתן יהיה לראות רק עוד חודשים רבים קדימה.


  רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


  לכן, כדי לבדוק האם מנהל האתרים שלנו עושה עבודתו עם כל הלב, אנו נרצה לבדוק האם התנאים הבאים מתקיימים:

  • זמינות – מנהל האתר זמין לכם לכל שאלה ובקשה בזמן אמת!
  • אישיות – מנהל האתר מבין אתכם ומגדיל ראש באופן קבוע!
  • תקשורת – מנהל האתר משוחח אתכם לפחות פעם בשבוע!

  שילוב של תנאים אלו מבטיח שמנהל האתר שלכם אינו רק עובד מטעמי הכנסה אלא פשוט אוהב את עבודתו ושמח לשרת אתכם ב-150%. כך אנו יודעים שגם כאשר אנו לא מסתכלים ועוקבים אחריו הוא עדיין מבצע את מלוא מטלות הניהול של האתר בצורה מקצועית ואמינה.

  איפה מוצאים מנהלי אתרים כאלו?

  אם אתם שואלים היכן מוצאים מנהלי אתרים מקצועיים כמתואר מעלה, עוד לא פגשתם את צוות מנהלי האתרים של חברתנו. בחברה שלנו אנו בוחרים את מנהלי האתרים על בסיס מבנה אישיותי למידת חיבור למקצוע ולא בהכרח על בסיס ידע קודם. זאת כי אנו יודעים להכשיר את העובדים בחברה בצורה מהירה ולהעניק להם את הגב המקצועי להניע את הלקוחות שלנו קדימה בהצלחה.

  כם אתם רוצים שירות מקצועי של מנהל אתרים צמוד ולראות תוצאות מדהימות לאורך זמן? השאירו פרטים או שאלו אותנו עוד על מרכיבי השירות שלנו ואנו מבטיחים לכם שתהיו הרבה מעבר למרוצים!


   רוצים להתייעץ איתנו? הרגישו חופשי להשאיר פרטים ונחזור אליכם! 


   שתף מאמר זה

   עוד שאולי יעניין אותך

   מחפשים מקצוענים לניהול האתר שלכם?

   סגירת נגישות

   בדוק התאמתך ב-10 שניות

   פנה לבדוק אם אתה צריך שירותי ניהול אתרים

   התייעץ איתנו חינם!
   צריך עזרה?
   שלום,
   איך אפשר לעזור לך היום?
   לחצ/י להתייעצות בנושא!