מחירון בניית אתרים ותחזוקת אתרים

כמה עולה בניית אתר אינטרנט?

עלות אתר אינטרנט נקבעת במידה רבה על בסיס הדרישות שלכם. כלומר, ככל שתאפשרו לחברת הפיתוח יותר מרחב תמרון כך המחיר צפוי להיות נוח יותר. לעומת זאת, כאשר אתם מגיעים עם סט דרישות מדויקות מראש, לעתים קרובות המחיר של בניית האתר יעלה בהתאמה.

מה קובע כמה יעלה אתר אינטרנט?

ישנם מספר משתנים שיקבעו את העלות הסופית של אתרי אינטרנט. להלן הפרמטרים העיקריים:

  • עיצוב האתר
    איך האתר צפוי להיראות – פרקטי, מרשים, ייחודי, אפקטים ועוד..

  • יכולות האתר
    מה האתר צריך לעשות – הצגת מידע, מכירת מוצרים, יכולות מתקדמות..

  • זמני ביצוע
    מה מידת הדחיפות – זמן עבודה, גורם ביצוע, יעדים להשגה.

כדי להבין במדויק, כמה יעלה לכם אתר האינטרנט בחנו את הצרכים שלכם מטה.

מחירון בניית אתרים לשנת 2021

האותיות הקטנות:

כל הערכות המחיר מבוססות על הנחת מוצא שמדובר באתר אינטרנט ממוצע. ברגע שאתר אינטרנט כולל דרישות ייחודיות כדוגמת פונקציונליות מתקדמת ואו עיצוב ייחודי הדורש מיתוג, עלויות כלל השירותים מזנקים בהתאמה.

טווחי זמן ביצוע:

בניית אתר אינטרנט דורשת אפיון, עיצוב ופיתוח. פרק זמן ממוצע לבניית אתר אינטרנט (תדמית או מכירות) עומד לרוב על כ-20 ימי עסקים ואו חודש ימים רגילים. אך גם נתון זה מותנה בשיתוף פעולה ובהעברת תכנים מצד הלקוח.

ממשוקים והתאמות:

במידה ודרוש לכם ממשוק בין האתר למערכת קופה ואו בין האתר למערכת ניהול מלאי/ניהול לקוחות, יש לכך עלויות נלוות. במקרים מסוימים עלות ממשוק אתר למערכות כדוגמת פריורטי, קומקס וכו' יקרים יותר מבניית האתר בפועל.

אפשרויות תשלום:

נהוג לגבות עבור בניית אתר אינטרנט במספר פעימות. עם יציאה לדרך, לאחר עיצוב ולאחר מסירת האתר המוגמר. אך, את אמצעי התשלום יש למסור מראש. צ'קים, פרטי אשראי ואו הרשאת חיוב בכדי להבטיח תשלום בזמן.

מחירון תחזוקת אתרים לשנת 2021

האותיות הקטנות:

עלויות תחזוקת אתרים מושפעות לרוב על ידי המערכת. אם המערכת בנויה לא נכון, ייתכנו שינויים בעלויות וזאת כי יידרשו יותר שעות פיתוח מידי חודש. כמו כן, עלויות ישתנו גם בין סוגים שונים של מערכות ניהול תוכן בהתאם למורכבותם.

טווחי זמינות וביצוע:

שירותי תחזוקת אתר מחייבת זמינות גבוהה מצד מעניק השירותים. חשוב לבדוק שחברת תחזוקת האתרים מתחייבת לעמוד בתנאי שירות (SLA) הן לזמני תגובה לבקשות והן לזמני ביצוע/השלמה של הבקשות בפועל.

מגבלות השירות:

רוב חברות הפיתוח מעניקות שירות חלקי בלבד לבעלי האתרים. אם אתם רוצים להבטיח שאין מגבלות שירות ושכל בקשה תטופל ללא עלויות נוספות, עליכם לפנות לחברות המתמחות בתחזוקה ובניהול של אתרי אינטרנט בלבד.

אפשרויות שירות:

שירותי תחזוקה ניתנים לרוב על בסיס בנק שעות (בחברות פיתוח) ואו על בסיס הסכם שירות (בחברות ניהול). במרבית המקרים עדיף לשלם על שירות חודשי קבוע לחברת ניהול אתרים וכך להבטיח המשכיות של השירות על פני שירותים מזדמנים.

איך נוכל לעזור לך?

סגירת נגישות

יש לך שאלות נוספות?

הרגש חופשי להתייעץ איתנו בחינם!

בדוק התאמתך ב-10 שניות

פנה לבדוק אם אתה צריך שירותי ניהול אתרים

התייעץ איתנו חינם!
צריך עזרה?
שלום,
איך אפשר לעזור לך היום?
לחצ/י להתייעצות בנושא!